Co znamená první půjčka zdarma

Setkáváte se v médiích s reklamou na první půjčka zdarma a nemáte ani tušení, co tato nabídka ukrývá? Jde o nabídku půjček od nebankovních společností, které poskytují rychlé půjčky. Princip spočívá v tom, že si nový zákazník může první půjčku vzít s 0% úrokem, pokud splní stanovené podmínky, tedy zcela zdarma.

Jaké podmínky má první půjčka zdarma

Krátkodobé nebankovní půjčky hledáme nejčastěji ve chvíli, kdy se opozdila výplata, mateřská nebo důchod, rozbila se nám pračka či lednice a my nemáme hotovost na novou. V tomto případě je první půjčka zdarma nejjednodušší způsob, jak si půjčit. Peníze vrátíte po výplatě pouze v té částce, kterou jste si půjčili. Nezaplatíte ani korunu na úrocích a poplatcích navíc.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky zdarma?

  • Sjednání online
  • Ve stanovené výši – 1000 – 8000 Kč
  • Vrátíte peníze do 30 dnů
  • Nesmíte být v exekuci
  • Nesmíte být v insolvenci
  • Musíte mít platný doklad totožnosti
  • Jste majitelem účtu v bance

Jak půjčku získat

Pro získání půjčky je potřeba mít přístup k počítači. Vyplníte registrační formulář, který obsahuje vaše osobní údaje, kontaktní údaje, číslo OP, číslo účtu. V případě potřeby odešlete verifikační platbu ve výši 1 Kč a nahrajete kopii svého OP. Půjčku si mohou sjednat žadatelé starší 18 let, s pravidelným příjmem a českým občanstvím.

První půjčka zdarma je určena osobám ve věku 18-65 let, s trvalým příjmem, kteří provedou online registraci pomocí formuláře. Půjčka je vhodná pro ty, kdo hledají rychlou půjčku, nemají exekuce, nejsou v insolvenci a v minulosti si u společnosti nepůjčili.

Tato půjčka je velmi výhodná, můžete ušetřit tisíce korun na poplatcích. Nemusíte dokládat svůj příjem a rovněž není potřeba shánět ručitele nebo zástavu nemovitosti. O půjčku si navíc můžete požádat v kteroukoliv denní či noční dobu. Půjčit si můžete bez dojíždění na pobočku a podpisu smlouvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *