Rychlé půjčky před výplatou

Potřebujete si čas od času půjčit menší hotovost? Pak jsou půjčky před výplatou dobrou volbou. Rychlé půjčky jsou poskytovány pouze nebankovními společnostmi, jejichž počet neustále roste, stejně tak jako zájemců o tyto půjčky.

Rychlé půjčky před výplatou se čas od času hodí každému

Odpadá totiž ta trapná chvilka, kdy si chcete půjčit peníze od přátel nebo nejbližší rodiny. Navíc zde nemusíte uvádět proč si chcete půjčit. Rychlé půjčky před výplatou jsou bez účelové krátkodobé půjčky. U půjčky od společnosti Netcredit si můžete půjčit napoprvé až 4 500 Kč. Při opakovaných žádostech vám je limit postupně navýšen až na 12 000 Kč podle toho, jak řádně splácíte půjčku. Nemusíte přitom dokládat potvrzení o příjmu. Stačí pravidelný příjem mít.

Sjednat půjčku můžete na občanský průkaz či pas. Musíte být občanem ČR, který má zde trvalý pobyt a rovněž musíte mít vlastní účet. Rychlé půjčky před výplatou nejsou určeny osobám v insolvenci.

Další rychlou půjčkou před výplatou je Japonská půjčka společnosti Home Credit, kterou dříve nabízela názvem Click Credit. Původně byla tato půjčka určena především studentům. Dnes ji může využít každý. Japonská půjčka umožňuje za poplatek 199 Kč vyplacení půjčky do 10 minut. Pokud společnost termín nestihne, nehradíte žádný poplatek.

Výhody rychlých půjček

Sjednat půjčku zvládnete pomocí online formuláře i sms zprávy. Stačí zaslat jednoduchou sms zprávu na číslo společnosti a rychlé půjčky před výplatou jsou obratem vyplaceny převodem na váš účet, poštovní poukázkou. Stávající zákazníci mohou využít i modernější metody, které nabízí třeba Creditportal a to vyplacení půjčky na čerpacích stanicích, na Blesk peněženku a řadu dalších.

Chcete si zajet na výlet, zaplatit vyúčtování za elektřinu? To vše vám krátkodobé půjčky umožní takřka za pár minut. Schválení a vyplacení peněz často netrvá déle než 60 minut. Obejdete se bez různých potvrzení, složité byrokracie. Neplatíte žádné poplatky předem, nepotřebujete ručitele ani zástavu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *