Sms půjčka

Chybí vám pár korun do další výplaty? Už se nemusíte doprošovat u přátel a rodiny. Sms půjčka je ideální variantou, jak si půjčit peníze snadno a rychle.

Jak sms půjčka funguje?

Sms půjčka patří mezi výhradně nebankovní produkty. V případě potřeby finanční půjčky stačí vyhledat vhodnou společnost u které si půjčíte a provést online registraci. Po ověření vaší totožnosti si o potřebné částky peněz požádáte tak, že odešlete krátkou sms zprávu v předepsaném znění (pokud ji napíšete chybně, automaticky vám žádost zamítnou a je potřeba proces opakovat). Za pár minut vám jsou peníze odeslány na váš bankovní účet. Výhodou sms půjček je, že můžete být zrovna na nákupech nebo na dovolené a nemusíte shánět přístup na internet. Jednoduše vytáhnete mobil a o půjčku si požádáte.

A která sms půjčka je výhodná?

Sms půjčka Zaplo přináší zákazníkům hned celou řadu výhod. První půjčka je pro nové zákazníky bez úroků a to až do částky 8 000 Kč při splnění několika menších podmínek. Každou další půjčku si můžete sjednat odesláním sms zprávy. Pro získání půjčky Zaplo je potřeba vyplnit do sms zprávy částku, počet dní, číslo účtu a osobní údaje. Nic víc k tomu není potřeba.

Další oblíbenou půjčkou je půjčka Ferratum. Rovněž je potřeba provést registraci online. Poté vás kontaktuje pracovník společnosti, který ověří vaší totožnost a sdělí, zda byla půjčka schválena. Další půjčky si můžete kdykoliv vyžádat pomocí sms zprávy. A kolik si je možné půjčit? Až 10 000 Kč. Splatnost si lze nastavit až na 45 dní. Samozřejmě můžete půjčku uhradit kdykoliv předčasně bez sankcí. Nestihnete termín vrácení peněz? Pak si lze tento termín po uhrazení poplatku prodloužit až o dalších 60 dní.

Sms půjčka je vhodnou variantou, když potřebujete nutně půjčit a stačí vám jen pár korun. Nemusíte složitě podepisovat smlouvy nebo někam jezdit. Sms půjčka je pohodlná a spolehlivá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *